Author: k***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very cute!
Color: M08 White
Price: £17.48
| Material | PC |
| Batteries Included | Yes |
| Camera Lens Type | Standards |
| Resolution | 4K |
| Color | M08 White |
| Connection Method | Data Cable |
| Usage | Consumer |
| Optical Zoom | Fixed Focus |
| Sensor Type | CMOS |
| Screen Resolution | 1280x720 |
| Screen Size | 2.1~3 inches |
| Digital Zoom | 16X |
| Sensor Size | 1/2.6" |
| Shooting Speed | 1 to 3 Fps |
| Focal Length | 5-40mm |
| Viewfinder Type | Optical Viewfinder |
| Effective Megapixels | 44MP |
| Lens Mount | Other |
| Camera Type | Digital Point & Shoot Cameras |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Focus Type | AF |
| Shooting Modes | Manual |
| SKU | se2410183325800749 |
Author: k***u
Date:
Review: Very cute!
Color: M08 White
Author: s***9
Date:
Review: really nice
Color: M08 White
Author: t***1
Date:
Review: very good and take beautiful photos
Color: M08 White
Author: n***i
Date:
Review: Its so cute i love it
Color: M08 White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.